Tréneri

Róbert Bule, EXS.AAS

Zakladateľ BB HEALTH, s.r.o.,

Úspešne ukončil štúdium v Exercise Science (Veda a technológia cvičenia) na vysokej škole v Spojených Štátoch Amerických a je držiteľom certifikátu ako osobný tréner (ACSM). Počas ako aj po ukončení štúdia pracoval ako osobný tréner a skupinový cvičiteľ vo YMCA a na Oakland Community College v Michigane, kde sa zameriaval predovšetkým na kondičný a posilňovací tréning s ľuďmi rôznych vekových skupín. Ako bývalý hráč a tréner futbalu a basketbalu sa Róbert venuje výskumu rozvoja športu a zakomponovania správnych tréningových a cvičebných metód do športovej výchovy.

Veronika Bialoboková

Adriana Bule

V roku 2013 absolvovala 200 hodín Life Power yoga teacher training (RYS 200) v Lifetime fitness (USA) pod vedením učiteľa Jonnyho Kesta. Certifikácia obsahuje vyučovanie Ashtanga yogy (krátkej verzie), hot a slow flow Vinyasa yogy a Yin yogy.

Má bakalárske (Bc.) vzdelanie v odbore telovýchovy a certifikát USPTA (Profesionálny tréner v tenise 1. stupňa). Počas leta trénuje tenis dospelých aj deti v Detroite, USA.

“Na yogu som sa prvý krát dostala počas rehabilitácií po operácii kotníka. Na podložke som spoznala benefity yogy nie len pre môj zranený kotník, ale aj pre moje duševné zdravie. Po tejto skúsenosti som sa rozhodla venovať sa yoge a snažiť sa dať ostatným to, čo yoga dala mne.”

Mariana Bekiaris

Trénerka Kardio Core Tréningu a osobná trénerka

Je kondičná trénerka 1. stupňa, má certifikát SAKT a úspešne ukončila kurz “Functional Anatomy” v Brne. Vedie skupinové cvičenia zamerané na funkčný tréning celého tela a osobné tréningy zamerané na zlepšenie celkovej kondície.