Individuálne cvičenia

BB Health ponúka osobný tréning vo všetkých oblastiach cvičenia vrátane Pilatesu. Môžete sa na nás obrátiť, či už je Vaším zámerom schudnúť, spevniť určité partie Vášho tela, zlepšiť mobilitu Vašich kĺbov alebo zlepšiť držanie Vášho tela. Samozrejme, týmto zoznam požiadaviek, s ktorými sa na nás môžete obrátiť nekončí..

Odhliadnuc od toho, čo od cvičenia očakávate, Vám bude Váš cvičebný plán namieru ušitý tak, aby splnil všetky Vaše očakávania.

Skupinové cvičenie alebo osobný tréning?

Často sa stáva, že sa niekto rozhodne cvičiť pod dohľadom špecialistu, ale nevie si vybrať medzi skupinovým cvičením a osobným tréningom. Aj napriek tomu, že v každom našom skupinovom cvičení sa dohliada na to, aby každý z cvičiacich vedel, čo robí a aby každého cvičebná forma bola nastavená tak, aby bola čo najvhodnejšia, v osobnom tréningu sa o pozornosť trénera nemusíte s nikým deliť, čo je pre veľa ľudí na nezaplatenie.

Pre koho je osobný tréning tá správna voľba?

  • Pre tých, ktorí majú od svojho cvičenia veľmi špecifické očakávania
    • Jednotlivci s rôznymi zdravotnými ťažkosťami, ktorých cvičebný plán musí byť ušitý tak, aby bol efektívny a zároveň bezpečný
    • Jednotlivci, ktorí sa chcú zamerať na konkrétny druh cvičenia, alebo na konkrétny komponent cvičenia
  • Pre úplných nováčikov vo svete cvičenia, ktorí by sa radi naučili ako cvičiť správne a bezpečne s rôznymi cvičebnými pomôckami
  • Jednorázový osobný tréning je tiež veľmi účinný pokiaľ už chodíte na skupinové cvičenia a sú tam cviky, ktorým potrebujete venovať väčšiu pozornosť, alebo im celkom nerozumiete.

Kto je vhodným adeptom na skupinové cvičenie?

  • Jednotlivci, ktorí nemajú žiadne vážne zdravotné alebo pohybové ťažkosti, ktoré by im bránili v prirodzenom pohybe
  • Jednotlivci, ktorí už majú s cvičením aspoň minimálne skúsenosti a radi by si zlepšili svoju celkovú fyzickú kondíciu

BB Health ponúka aj skupinové cvičenia, ktoré sú špeciálne prispôsobené tak, aby sa ich mohli zúčastňovať práve jednotlivci, ktorí majú mierne zdravotné ťažkosti (napr. STOTT Pilates® Light).

Aké výhody má osobný tréning v BB Health?

Sú ľudia, ktorí si osobný tréning so skúseným a kvalifikovaným cvičiteľom veľmi pochvaľujú. V BB Health Vám zaručujeme maximálnu kvalitu, ak ide o akékoľvek naše služby vrátane osoného tréningu.

Najväčšou výhodou osobného tréningu je pozornosť, ktorá Vám je venovaná. Čo sa týka Vašej formy a držania tela pri cvičení, trénerovi nič neunikne. Každá Vaša otázka je zodpovedaná tak, aby ste zo svojho cvičenia mali čo najväčší prínos. Naviac, v osobnom tréningu precvičujete len také cviky, ktoré sú pre Vás a Vaše telo čo najvhodnejšie.

Všetky cvičebné pomôcky vrátane podložiek poskytuje BB Health :).