Skupinové cvičenia

Zacvičiť v skupinke si u nás môžete tak, že si zarezervujete miesto vo Vami vybraných skupinových cvičeniach z nášho rozvrhu.

Pozor! Kapacita niektorých skupinových cvičení je už takmer zaplnená. V prípade záujmu o prihlásenie sa na cvičenie Pilates kontaktujte priamo Katarínu Bule Bodnárovú.

V ponuke sú tieto skupinové cvičenia:

STOTT Pilates®: Skupinové cvičenie Pilates pre začiatočníkov i stredne pokročilých. Precvičuje sa zostava z repertoáru STOTT Pilatesu® na podložke.
Cieľ: Posilnenie celého tela s kladením dôrazu na posilnenie hĺbkových i vonkajších svalov trupu, ramien a bedrových kĺbov ako aj zlepšenie celkovej flexibility a rovnováhy.
Pomôcky: podložky, Pilatesove kruhy, stláčacie lopty, malé medicinbaly, ploché naťahovacie gumy
Čas: 60min
Kapacita osôb: 12

Total Body: Cvičenie plné zábavy, ktoré zahŕňa kardiovaskulárny tréning (aerobik), posilňovací tréning celého tela, kruhový tréning a relaxačný strečing. Naviac, toto unikátne skupinové cvičenie, v ktorom aplikujeme základné princípy zo STOTT Pilatesu® Vám pomôže zdokonaliť Vašu rovnováhu a koordináciu, a to všetko v jednom! Tréning zahŕňa používanie fitness pomôcok a váhy vlastného tela.
Cieľové partie: celé telo
Pomôcky: naťahovacie gumy a expandery, malé činky, lopty, podložky a viac
Čas: 60min
Hudba: 132-136 úderov za minútu
Kapacita osôb: 10

Kardio core tréning: Toto skupinové cvičenie bolo odvodené od nášho podobného cvičenia Total Body a je vhodné pre tých, ktorí majú záujem o skvelé posilňovacie cvičenie spojené s kardio tréningom, pri ktorom si “dajú do tela.” Podobne ako Total Body, aj toto unikátne skupinové cvičenie, v ktorom aplikujeme základné princípy z metódy STOTT Pilates® a jógy Vám okrem posilňovania pomôže zdokonaliť aj Vašu rovnováhu a koordináciu a je predovšetkým sústredené na posilnenie vašeho “core” (kóru, alebo jadra tela, čiže celého trupu). Tréning zahŕňa používanie fitness pomôcok a váhy vlastného tela.
Cieľové partie: celé telo so zameraním na jadro tela
Pomôcky: naťahovacie gumy a expandery, malé činky, lopty, podložky a viac
Čas: 60min
Hudba: ako pozadie pri cvičení
Kapacita osôb: 10

Všetky cvičebné pomôcky vrátane podložiek poskytuje BB Health 🙂