Tréneri

 

 

 

 

 

Katarína BODNÁROVÁ, EXS.AAS

Spoluzakladateľka BB HEALTH, s.r.o., hlavná cvičiteľka a osobná trénerka

Úspešne – s vyznamenaním – ukončila štúdium v Exercise Science (Veda a technológia cvičenia) na vysokej škole v Spojených Štátoch Amerických a je držiteľkou certifikátov ako osobná trénerka (ACSM), skupinová cvičiteľka (ACSM) a trénerka Pilatesu na podložke (STOTT Pilates®). Počas, ako aj po ukončení štúdia pracovala ako skupinová cvičiteľka a osobná trénerka vo YMCA, Oakland Community College, Corporate Fitness Works a Older Persons’ Commission v Michigane. Katarína počas svojho pobytu v USA nazbierala množstvo skúseností a schopností pracovať s ľuďmi všetkých vekových skupín, s rôznymi potrebami a cvičebnými cieľmi. Momentálne sa Katarína okrem práci so svojimi klientmi venuje rozširovaniu svojho vzdelania v STOTT Pilatese®.

“Mojim cieľom je ukázať širokej verejnosti tú stranu cvičenia, ktorá je často prehliadaná. Tá sa zameriava predovšetkým na cvičenie za účelom zlepšenia zdravotného stavu, držania tela, zlepšenie celkovej fyzickej kondície a fyzickej a duševnej sily. Ľudia sa domnievajú, že s ich stúpajúcim vekom klesá ich schopnosť cvičiť a ostať aktívnymi a mobilnými. Opak je pravdou. V BB Health veríme, že naším odborným a profesionálnym prístupom sa nám podarí ukázať ľuďom nie len ako správne cvičiť, ale aj to, aké dôležité je spojenie vhodného cvičenia, zdravej výživy a zvládania každodenného stresu na dosiahnutie ZDRAVIA NA CELÝ ŽIVOT!”

Róbert BULE, EXS.AAS

Spoluzakladateľ BB HEALTH, s.r.o., osobný tréner

Úspešne ukončil štúdium v Exercise Science (Veda a technológia cvičenia) na vysokej škole v Spojených Štátoch Amerických a je držiteľom certifikátu ako osobný tréner (ACSM). Počas ako aj po ukončení štúdia pracoval ako osobný tréner a skupinový cvičiteľ vo YMCA a na Oakland Community College v Michigane, kde sa zameriaval predovšetkým na kondičný a posilňovací tréning s ľuďmi rôznych vekových skupín. Ako bývalý hráč a tréner futbalu a basketbalu sa Róbert venuje výskumu rozvoja športu a zakomponovania správnych tréningových a cvičebných metód do športovej výchovy.

“Z vlastných skúseností je mojim najväčším presvedčením to, že v tréningu a všeobecne v cvičení ako takom by mala prevládať kvalita nad kvantitou. Taktiež je dôležité cvičiť s rozumom a naslúchať tomu, čo Vám Vaše telo vraví.”

 

Mariana Bekiaris

Trénerka Kardio Core Tréningu a osobná trénerka

Je kondičná trénerka 1. stupňa, má certifikát SAKT a úspešne ukončila kurz “Functional Anatomy” v Brne. Vedie skupinové cvičenia zamerané na funkčný tréning celého tela a osobné tréningy zamerané na zlepšenie celkovej kondície.

 

 

 

Silvia Bubeňková
Pilates cvičeniu som sa začala venovať pred štyrmi rokmi a čoskoro sa stal mojou vášňou. Kurz v profesionálnom centre IQ POHYB v Prahe a kurz STOTT PILATES® instructor v Brne, mi poskytli bohaté základy, ktoré Vám veľmi rada odovzdám a s nadšením budem rozvíjať spolu s vami. Nezáleží na tom či ste začiatočníci alebo pokročilí, na každej hodine Vám viem ponúknuť cviky odstupňované v náročnosti, takisto sa na mojich hodinách stretnete s mnohými kreatívnymi modifikáciami pôvodných cvikov.