Tréneri

Róbert Bule, EXS.AAS

Zakladateľ BB HEALTH, s.r.o.,

Úspešne ukončil štúdium v Exercise Science (Veda a technológia cvičenia) na vysokej škole v Spojených Štátoch Amerických a je držiteľom certifikátu ako osobný tréner (ACSM). Počas ako aj po ukončení štúdia pracoval ako osobný tréner a skupinový cvičiteľ vo YMCA a na Oakland Community College v Michigane, kde sa zameriaval predovšetkým na kondičný a posilňovací tréning s ľuďmi rôznych vekových skupín. Ako bývalý hráč a tréner futbalu a basketbalu sa Róbert venuje výskumu rozvoja športu a zakomponovania správnych tréningových a cvičebných metód do športovej výchovy.

Veronika Bialoboková

Adriana Bule

Mariana Bekiaris

Trénerka Kardio Core Tréningu a osobná trénerka

Je kondičná trénerka 1. stupňa, má certifikát SAKT a úspešne ukončila kurz “Functional Anatomy” v Brne. Vedie skupinové cvičenia zamerané na funkčný tréning celého tela a osobné tréningy zamerané na zlepšenie celkovej kondície.

Veronika Miskech Fricová

Veronika sa venuje jóge viac ako 12 rokov, počas ktorých praktizovala rôzne štýly – Hatha, Sivananda, Restorative a Kundalini jógu a učila sa pod vedením učiteľov v Londýne, Nepále a Indii.

V januári 2016, absolvovala učiteľský kurz Hatha jógy v Nepále pod vedením Dr. Chintamani Gauram, akreditovaný Yoga Alliance v Austrálii aj v Spojených Štátoch a nostrifikovaný Slovenskou Asociáciou Jógy. Následne začala učiť jogu v Košiciach.

V marci 2017 absolvovala kurz Sitaram jógy pre tehotné a popôrodné obdobie s Umou Dinsmore-Tuli & Lisou White v Londýne, akreditovaný The Independent Yoga Network, UK.

Vo februári 2019 sa stala mamou malému Mateovi, ktorý nás na hodinách pre mamičky bude tiež sprevádzať 🙂